Hej Organic Sensitive reinigingsbalsem is speciaal ontwikkeld voor de gevoelige huid. Hij verwijdert make-up en onzuiverheden grondig, zonder de huid uit te drogen. Bij contact met water verandert de balsem in een melkachtige emulsie die zich gemakkelijk laat afspoelen.
- Biologische kakaoboter lost make-up zacht op en verzorgt de huid intensief voor een soepel huidgevoel
- Biologische sheaboter voorziet de huid van langdurige hydratatie
- Biologisch haverextract kalmeert de huid en versterkt de natuurlijke huidbarrière
- Biologisch kamille-extract zorgt voor een extra verzachtend effect
Hej Sensitive is specifiek geformuleerd voor de gevoelige huid. Dit huidtype vereist intensieve bescherming tegen omgevingsinvloeden en moet met zorg worden behandeld. De ingrediënten in de Hej Sensitive producten zorgen ervoor dat de gevoelige huid wordt gekalmeerd en ondersteunen de opbouw van de natuurlijke beschermende barrière. Ze voorzien de gevoelige huid van langdurige hydratatie en worden snel opgenomen.
Verwarm een kleine hoeveelheid Sensitive reinigingsbalsem kort tussen je vingers en breng aan op de droge huid. Voeg een beetje lauw water toe en masseer zachtjes in met cirkelvormige bewegingen — de balsem verandert daarbij in een melkachtige emulsie. Spoel vervolgens grondig af.
’s Ochtends en ’s avonds gebruiken voor de reiniging. Bij een gevoelige huid volstaat vaak de reiniging in de avond.
Voor een optimaal resultaat: gebruik vervolgens Hej Organic Sensitive SPF50 dagcrème en/of Hej Organic Sensitive 24u crème.
Cocos Nucifera (Kokos) Oil*, Coco-Caprylate/Caprate, Oryza Sativa (Rijst) Starch*, Theobroma Cacao (Kakao) Seed Butter*, Sorbitan Olivate, Polyglyceryl-4 Caprate, C10-18 Triglycerides, Cetearyl Glucoside, Butyrospermum Parkii (Shea/Karité) Butter*, Hydrated Silica, Helianthus Annuus (Zonnebloem) Seed Oil, Cannabis Sativa (Hennep) Seed Oil*, Cucumis Sativus (Komkommer) Fruit Extract, Avena Sativa (Haver) Leaf/Stalk Extract*, Chamomilla Recutita (Kamille) Flower Extract*, Helianthus Annuus (Zonnebloem) Seed Oil Unsaponifiables, Glycine Soja Oil Unsaponifiables, Aqua, Tocopherol (Vitamne E), Cetearyl Alcohol, Parfum**, Benzyl Alcohol
* uit gecontroleerde biologische landbouw
** actieve stof uit etherische oliën
Hej Organic Sensitive Cleansing Balm is verpakt in een bruin glazen potje met deksel. Het omdoosje is van gerecycleerd karton.
Hej Organic gelooft dat goede cosmetica uit 3 elementen bestaat: liefde, wilskracht en passie. En de beste biologische ingrediënten natuurlijk. De producten van Hej Organic zijn 100% vegan, natuurlijk, plantaardig en biologisch. Bovendien worden de grondstoffen zo vaak mogelijk bij lokale producenten aan een eerlijke prijs aangekocht en ondersteunen ze hiermee traditionele werkmethodes en cultureel erfgoed.
Hej Organic geloven ook dat het beter is om zelfverzekerd en natuurlijk te zijn in je blote/verzorgde huid dan om je te verstoppen achter make-up en filters. Ze willen je huid weer sterk maken! Daarom vind je in de gecertificeerde natuurlijke cosmetica van Hej alleen ingrediënten die je huid van nature mooi maken en laten stralen.
Al de Hej producten zijn 100% veganistisch. Om hier absoluut transparant te zijn, hebben ze dit laten bevestigen door het Vegan Seal en het Peta Approved Seal. Ze willen dat je huid de beste natuurlijke grondstoffen krijgt en dat je ze zonder een slecht geweten kunt gebruiken – in combinatie met de zekerheid dat het dierenwelzijn wordt beschermd.